Dom ProduktyRozrusznik silnika Diesla

Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Taishuo Machinery Equipement Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Taishuo Machinery Equipement Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Moja droga celio, szczęśliwy nowy rok! Dostałem dostawę do dzisiaj. Pełne QTY otrzymałem z podziękowaniami :: J

—— Sivaji z Dubaju, ZEA

Ta przesyłka frachtu lotniczego jest wysyłana ostatni raz, jest dobra, jakość i opakowanie są dobre.

—— Mohammed z Teheranu, Iran

Witaj Becky, otrzymałem części, wczoraj, wszystko w porządku. Dziękuję i dziękuję za pomoc.

—— Neil z Australii

02142-4025 Generator 24v :300 SZTUK

—— SMAILONA

Dostawa jest na czas, opakowanie towaru i obsługa bardzo dobra!

—— Shanavas

Współpracuję z Moondy od roku, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, będziemy kontynuować współpracę!

—— Grayson

Im Online Czat teraz

Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410

Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410
Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410 Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410 Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410 Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410 Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410

Duży Obraz :  Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410

Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: Hi-TTS
Numer modelu: 6BG1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Neutralne opakowanie
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 3000/szt miesięcznie

Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410

Opis
Model silnika: 6BG1 Nazwa produktu: Rozrusznik
Numer części: 02800-6202 1811001410 Jakość: 100% testowane
Model koparki: EX200-5 Używany do: Koparka/Ciężarówka
Opis: 24V 4,5KW 11T
High Light:

Rozrusznik 11T

,

Rozrusznik 6BG1

,

Rozrusznik 1811001410

Wysoka jakość 6BG1 EX200-5 Zespół rozrusznika

 

Numer części (wszystkie te nazwy OEM są tylko w celach informacyjnych):

S/N Producent Nr części
1 Czekaj 2-1951-NK
2 Nikko 0230001030
3 Nikko 0230001031
4 Nikko 0230001100
5 Nikko 0230001080
6 Isuzu 1811001891
7 Isuzu 1811001970
8 Isuzu 1811001900
9 Isuzu 1811001920
10 Isuzu 1811002590
11 Isuzu 1811002531
12 Denso 210003291
13 Denso 210003660
14 Denso 210003661
15 Denso 230001033
16 Denso 230001670
17 Denso 23003010
18 Denso 280006200
19 Hitachi S25103
20 Isuzu 1811000360
21 Isuzu 1811001410
22 Isuzu 1811001890
23 Isuzu 1811001921
24 Isuzu 1811002530
25 Isuzu 1811002641
26 Isuzu 1811004110
27 Isuzu 5811000180
28 Isuzu 5811000252
29 Isuzu 5811001180
30 Isuzu 5811001390
31 Isuzu 5811001391
32 Isuzu 5811001560
33 Isuzu 5811001620
34 Isuzu 8811002531
35 Lucas LRS01872
36 Lucas LRS1872
37 Nikko 210004470
38 Nikko 230002340
39 Nikko 230003000
40 Nikko 230003016


Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410 0Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410 1

Rozrusznik 24 V 4,5 kW 11 T do silnika 6BG1 EX200-5 02800-6202 1811001410 2


   

P: 1. Jak kontrolujesz jakość produktów?

Odp .: Automatyczna maszyna kontrolna i ręczne testowanie razem przed zapakowaniem.


P: 2. Jaki jest twój termin płatności?
Odp .: Zwykle akceptujemy T / T (30% depozytu, saldo przed dostawą).
Koszt próbek może zostać opłacony przez Paypal, Western Union, MoneyGram


P: 3. Czy zgodziłbyś się użyć naszego logo?
Odp .: Jeśli masz dobrą ilość, możemy zrobić twoje logo.

P: 4. Czy mogę otrzymać próbkę w celach informacyjnych?
Odp .: Zapewniamy bezpłatne próbki do testowania, musisz zapłacić za próbkę i koszt przesyłki kurierskiej.

P: 5. Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: MOQ może być tylko 1 sztuką.

P: 6. Jaki jest twój czas dostawy?
Odp.: zwykle zajmuje to 5-45 dni roboczych, w zależności od przedmiotów i ilości.

P: 7. Jaki jest czas gwarancji produktów?
Odp.: 12 miesięcy

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Taishuo Machinery Equipement Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Cindy

Tel: 86-13178823474

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)